Вітаю вас у блозі "Світ духовності!"
Шановні читачі! Ми раді з вами спілкуватись. Наш блог - життя шкільної бібліотеки. Приходьте до нас і ви дізнаєтесь багато цікавого. Ми чекаємо на вас.вівторок, 6 лютого 2018 р.


                         ФАНТАСТИЧНИЙ СВІТ ЖУЛЯ ВЕРНА

           ...Мої читачі...є моїми пасажирами,
і мій обов'язок - дбати про те,
щоб вони повернулися з плавання задоволеними...
       Жуль Верн

 8 лютого виповнюється 190 років з дня народження Жуля Верна(1828-1905), французького письменника - фантаста, мандрівника.

      Хто з нас не чув про такі захопливі романи, як "П'ятнадцятилітній капітан","Діти капітана Гранта" чи "Двадцять тисяч льє під водою"? Якщо Ти любиш мандри і пригоди, технічні винаходи й географічні цікавинки, то просто не зможеш відірватися від книг Жуля Верна - чудового французького  письменника, одного з засновників жанру наукової фантастики.
     Жуль Верн невтомно писав про подорожі, та чи знаєш Ти, що в 11 років він пообіцяв своїм батькам ніколи не подорожувати? Це сталося після того, як одного літнього ранку 1839 року хлопець потайки пішов з дому і найнявся юнгою на шхуну, яка вирушала до Індії. Батьки наздогнали його і повернули додому, та після того Жуль ще довго міг мандрувати тільки у мріях  і разом з персонажами власних творів.
    До речі, Жуль Верн був особисто знайомий  з українською письменницею - Марко Вовчок (справжнє ім'я - Марія Олександрівна Вілінська), яку вважав бездоганним знавцем-французької. Саме вона першою познайомила українського читача з цим дивовижним автором, переклавши на українську та російську мови 15 пригодницьких та науково - фантастичних романів Жуля Верна.
    Учні 4 класу відвідали шкільну бібліотеку, я провела з ними бібліотечну годину "Дивна країна пригод і фатастики", познайомила їх з творчістю  Жуля Верна.Немає коментарів:

Дописати коментар